O nas

Nasza firma DeVir zajmuje się dostawami Obwarzanków z Krakowa do sklepów, sklepików szkolnych, oraz bufetów na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego.

xd1

Zaufanie klientów

Działamy od marca 2010 r. Od tego czasu zaufało nam wielu klientów z którymi nieprzerwanie prowadzimy współpracę. Przygotowujemy dla nich najlepszą ofertę i dbamy o to by otrzymywali produkty najwyższej jakości.
Zaopatrujemy wiele wózków ulicznych znajdujących się na terenie Śląska, sklepów, oraz sklepików szkolnych.

 

 

 

 

xd2

Gwarancja jakości i pochodzenia

Obwarzanki które do państwa dostarczamy, są autentycznie pieczone w Krakowie w piekarni Pablo – jednej z czołowych firm zajmujących się wypiekiem tego produktu.
Wieloletnia tradycja wypieku piekarni Pablo gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych Obwarzanków.

 

 

 

 

 

Proponujemy państwu najświeższe obwarzanki, w najniższej cenie.
Jako potwierdzenie sprzedaży możliwa faktura VAT, lub paragon fiskalny.

 

 

Nasza firma m.in. zajmuję się wsparciem technicznym, technologicznym oraz prezentacyjnym na cieszących się coraz większym zainteresowaniem festynach z wypiekiem obwarzanków na terenie Krakowa. Imprezy, na których widownia sama, przyrządza i formuje, a następnie może skosztować zrobionego przez siebie obwarzanka są swoistym hitem ostatnich lat w Krakowie.

Nasze doświadczenie:

  • Byliśmy współorganizatorami produkcji obwarzanków podczas dni chleba na Placu Wolnica w 2016 i 2015 roku w Krakowie.
  • W roku 2017 i 2016 pomagaliśmy organizować festyny na płycie rynku głównego w Krakowie.
  • Jesteśmy sponsorem pomocniczym Parady Smaków 2018. Jest to wspaniałe wydarzenie z osiemnastoletnią tradycją. Zapewniamy poczęstunek dla ponad 2040 osób biorących udział w tym trzy dniowym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!
  • W 2013 roku towarzyszyliśmy p. Magdzie Gessler w tworzeniu książki „Kulinarny przewodnik regionalny”. Pomagaliśmy w uzyskaniu produktów do zdjęć w temacie obwarzanków krakowskich, bardzo szeroko w książce opisanych.
  • Kilkunastokrotnie zapewnialiśmy opiekę tematyczną i doradczą w tworzeniu serwisów informacyjnych o tematyce obwarzanków krakowskich dla kroniki TVP Kraków, Teleexpresu , Radia RMF FM, Radia ZET oraz innych lokalnych stacji radiowych, telewizyjnych, prasy i serwisów wirtualnych.
  • Współpracowaliśmy z Urzędem Miasta Kraków, podczas pikników informacyjnych i praktycznych o wypieku obwarzanków krakowskich.

Dysponujemy kompetentnymi osobami, które potrafią w sposób ciekawy, swobodny i zrozumiały przekazywać wszelkie informację na temat ciekawostek o obwarzankach krakowskich. Zarówno podczas wystąpień publiczny, jak i podczas swobodnych konwersacji.

W razie potrzeby, jesteśmy w stanie zapewnić oświetlenie sceniczne, dla okolicznościowych eventów.